Republika Kreatywna to miejsce,
w którym dobry design wynika z przemyślanej strategii i koncepcji kreatywnej.

Bo ładne obrazki to dziś trochę za mało!

Łączymy zdobytą wiedzę i kompetencje z nowoczesnym projektowaniem, tworząc efektywne i funkcjonalne rozwiązania.

Współpracujemy z klientami, którzy cenią partnerskie, otwarte relacje. I chcą się wyróżnić. Konkurujemy kreatywnością i jakością obsługi, a nie ceną. Bo to się opłaca: nam i Klientom.

Kluczowe osoby naszego zespołu:

Kamila Szewczyk

strategic director

W branży od 9 lat. Karierę zaczynała w dziale marketingu Barlinka. Zanim przeszła na drugą stronę barykady, zarządzała działem marketingu North Fish. Pracowała m.in. dla takich klientów jak Altax, PPK Astra, Echo Investment czy Good Food. Dzięki różnorodnemu doświadczeniu doskonale identyfikuje potrzeby klientów. Uwielbia turystykę, szczególnie kulinarną.

Wiktor Nowacki

Digital Art Director

Doświadczenie zdobywał w agencjach Golden Submarine i Interactive Solutions – pracując dla Volkswagena, Heyah i Procter&Gamble. Lubi podejmować trudne wyzwania, które uważa za najbardziej rozwijające. Zwolennik minimalizmu, którym kieruje się w swoich projektach. Poza webdesignem nieustannie rozwija swój warsztat w grafice 3D. Prywatnie petrolhead – pasjonat lotnictwa i fotograf amator.

Dawid K. Walczak

Art director

Przez lata współpracował zarówno z agencjami reklamowymi, jak i poznańską sceną klubową. Największy miłośnik pop-artu – a zatem znawca koloru, którym doskonale posługuje się w swoich projektach. W wolnych chwilach maluje i zajmuje się renowacją mebli, ponieważ praca manualna go odprężą.

Każdy z nas jest indywidualistą. Wspólnie tworzymy zgrany zespół. Jesteśmy przekonani, że dziś marki potrzebują świetnie skrojonych kampanii reklamowych, niestandardowych koncepcji kreatywnych oraz świeżego designu.

Karol Lech

Senior Project Manager

Wieloletnie doświadczenie zdobywał prowadząc projekty webowe, począwszy od prostych stron internetowych poprzez platformy e-commerce, aż po skomplikowane systemy kolejkowe. Specjalista w rozwiązywaniu problemów różnej natury. W Republice Kreatywnej koordynuje i nadzoruje wdrożenia stron internetowych. Dba o wysoki standard dostarczanych rozwiązań. Czas wolny poświęca na rozwój osobisty.

Aleksandra Sikora

Senior Project Manager

Pierwsze szlify zdobywała w agencjach Young & Rubicam i Interactive Solutions, pracując dla takich klientów jak: Danone, Plus, Maspex i Procter&Gamble. W Republice Kreatywnej tworzy koncepcje i architekturę informacji stron internetowych. Nadzoruje prace zespołu graficznego i produkcyjnego. Jej hobby to fotografia i bieganie. Chociaż stara się nie robić zdjęć biegając.